SKANDAL: Ju Kujtohet Mimoza e Big Brother? Ajo publikon pamje duke u zhveshur komplet, ja video ekskluzive

SKANDAL: Ju Kujtohet Mimoza e Big Brother? Ajo publikon pamje duke u zhveshur komplet, ja video ekskluzive

SKANDAL: Ju Kujtohet Mimoza e Big Brother? Ajo publikon pamje duke u zhveshur komplet….Video e Cila ka thyer gjitha rrjetet social esht ajo e ish banores se Big Brother 2 Albania Bukuroshja nga Gjakova Mimoza të cilës tashmë vetëm është bërë një top teme ne media, video regjistrimi duke e u zhveshur ajo eshte publikuar nga ish dashnori i saj Bisnesmeni nga Prishtina A.D i cili ka publikuar ne rrjetet sociale videon, për më shumë shtypni posht reklamen dhe ju hapet kjo video ekskluzive: