Mendoja se po talleshin por me pas nuk e harroj kurr knaqesi e paharrueshme me dy shoket e…

Jam nje 25 vjecare nga Tirana dhe u njoha per se pari her me dy shoket e burrit tim ato qe nga momenti qe u ulem se bashku filluan me disa shikime qe nuk ju besoja syve te mi burri me thoshte se i ka shok te vjeter dhe un mbaja qendrimin tim pastaj njeri me preki ne kemb kur e shikova me kish lene numrin e tel.. pastaj mbase shkuam ne shtepi e mora ne tel dhe e pyetja pse veprove keshtu me thoshte eja te shihemi do te cmontoj te teren nuk edin se qfar knaqesie do te kesh dhe e bera zemren guri u takova me te aty filloi gjithcka nga e lepiraaa e deri te… kliko ne reklamen me posht per te vazhduar ..