Lakuriq, e krimbur me para dhe superseksi, kjo është gruaja e politikanit të njohur (Video)

Ajo ishte kritikuar disa herë nga burri i saj për fotot të cilat ishin të ekzagjeruara për profilin e gruas së një politikani, por nuk kishte ndalur së hedhuri foto, duke bërë që të qarkullojnë në të gjithë rrjetin, shkruan portali Cudira.net. Bëhet fjalë për politikanin e njohur Aleksandr Politukha dhe gruan e tij Alena Politukha. Politikani ka ikur nga shtëpia dhe nuk është kthyer më..per me shume kliko ne reklam per me shume shiko videon me poshte…