Labi n’Kosovë Show: Deputetët në parlament shahen e të njëjtit në byfe pijnë kafe bashkë (VIDEO)

Këtë javë mysafir n’KosovëShow ishte deputeti nga radhët e AKR-së, Labinot Tahiri, Anduena Tahiri dhe Aziz Murati.Në emisionin në fjalë Labi ka folur rreth jetës së tij dhe pozitës prej deputeti, shkruan lajmi.net
Ai tha se janë të paktë ata njerëz që e mbajnë fjalën në politikë dhe burrëria aty ka gjenë shumë pak vend.
Per me shume ndiqeni videon me poshte…

Labi gjithashtu për shikuesit e emisionit ‘n’Kosovëshow’ ka treguar se disa deputetë që i shohim duke u sharë mes vete në parlament, pas përfundimit të seancës rrinë bashkë në byfe dhe pijnë kafe.
Për këto dhe detaje të tjera mos e humbisni intervistën e plotë të Labinot Tahirit.