JA VLEN TA SHIKONI: Elefanti që fiton luften me 14 luanë (VIDEO)

Një elefant një-vjeçar i ka shpëtuar për mrekulli sulmit të 14 luanëve në Zambia të Afrikës.
Elefanti ishte ndarë nga tufa e tij dhe kjo ua mundësoi 14 luanëve të uritur që ta sulmojnë. Në videon e publikuar në internet shihen dy luanë mbi shpinën e tij, por elefanti i vogël i shpëton sulmit duke u futur në ujë.
Videon e ka realizuar gazetari Jesse Nash që gjendej në parkun kombëtar kur pa se elefanti i ri po sulmohej nga luanët.Ndodhi çudia ,elefanti i vogel lufton me 14 luan dhe e fiton betejen …Kliko reklamen me poshte dhe do ju hapet video