Prezantuesi shqiptar ia ‘çon’ fustanin modeles

E shohim shpesh në televizion. Ervin Kurti, prezantuesi shqiptar kësaj radhe ka publikuar një fotografi shumë interesante në Facebook, shkruan lajmi.net Ai shihet teksa ia ka kapur fustanin modeles Lei Kraja duke ia ngritur atë dhe për pak ia zbulon ‘zogun’. E gjithçka do shihet sonte në emision se çka ka ndodhë.

Ditën e dytë që shkova nuse më thanë: Shko mili lopët!

“Në qoftë se ekziston femër në botë të ketë vuajtur shpirtërisht si unë, atëherë ajo do të ketë përfunduar në humnerë të pafund”, tha Shpresa, 34 vjeçe, nga Rahoveci. Ishte hera e parë që në vitin e fundit të shkollës së mesme po më rroknin do farë dridhjesh të çuditshme, e

E mbani mend “Buqen e Ilazit”? Ajo është mbuluar

Xhejlane Godanci konsiderohet si një ndër aktoret më të famshme në Kosovë. Ajo ishte e njohur edhe para vitit 1999, mirëpo me fillimin e transmetimit të serialit “Familja Moderne”, me rolin e Buqes (Burbuqe Ilazi), ajo arriti të bëhet shumë e dashur për publikun me humorin e saj. Roli i saj si