JA VLEN TA SHIKONI: Elefanti që fiton luften me 14 luanë (VIDEO)

Një elefant një-vjeçar i ka shpëtuar për mrekulli sulmit të 14 luanëve në Zambia të Afrikës. Elefanti ishte ndarë nga tufa e tij dhe kjo ua mundësoi 14 luanëve të uritur që ta sulmojnë. Në videon e publikuar në internet shihen dy luanë mbi shpinën e tij, por elefanti i vogël

Martohet me plakun 68-vjeçar, pas 3muajve i ndodhë e papritura…

Një vajzë e re vendosi të martohej me një burrë 68-vjeçar, pasi kishte kaluar një jetë të vështirë e plot me vuajte.Pas tre muaj martesë ajo mësoi të vërtetën shokuese të jetës së saj.Protagoniste e kësaj historie është një 24- vjeçare me origjinë nga Jacksonville, e cila kishte lënë pas

Policia e Kosovës mbrëmë nuk vuri gjumë në sy, kishte një aksion të madh

Policia e Kosovës mbrëmë ka pasur shumë punë. Pak para mesnate, Policia e Kosovës ka zhvilluar një operacion në magjistralen Prishtinë – Ferizaj Policia e Kosovës ka bastisur një klub striptizi, ku dyshohet se në këtë vend është kryer veprimtari kriminale e llojit të prostitucionit dhe krim të organizuar. Mirëpo, gjatë 24

Pamje të frikshme, stuhia e erës përplas njerëzit në rrugë

Holanda është mbërthyer këto ditë nga një stuhi e fuqishme duke shkaktuar kaos në shumë qytete të saj. Mësohet se si pasojë e kësaj situate shërbimi hekurudhor është jashtë funksionit, madje edhe aeroporti i Amsterdamit ka pezulluar të gjitha fluturimet. Gjithashtu zyrtarët u kanë bërë thirrje njerëzve të qëndrojnë nëpër shtëpi dhe

Ja c”me beri gruja ne Zürich me zezakun….??

Quhem Destan nga Podujeva 31 vjeqar imartuar gati dy vite me nji shqiptare ne ch . Nji nat ne tel me mur nji shok dhe me pyeti se aekam gruan ne shpi. Ju pergjija i thash jo ka shku per nji ditlindje te nji shoqe – shqiptare. Ai ma ktheu