Skandal në Serbi, Cecës i publikohet një video erotike (Pamje)

Skandal në Serbi, Cecës i publikohet një video erotike shkruan poratli Cudira.net. Ish-bashkëshortja e Arkanit ka rënë pre e vjedhjes nga hackerat. Mediat serbe kanë publikuar fotot e mëposhtme, duke shkruar se shumë shpejt do të dalë edhe video e plotë.Gruaja e kriminelit të njohur ka deklaruar më parë se

Ramushi: Vizat per kosovaret hiqen më shpejtë se sa mendojmë. Ja kur….

Nga zyra e kryeministrit insistojnë se vizat do të hiqen më shpejt sesa që sipas tyre mendojnë pesimistët. Ramush Haradinaj premtoi se liberalizimi i vizave për kosovarët do të ndodhte brenda tre muajsh pas marrjes së ekzekutivit, nga koalicioni PDK-AAK-Nisma. Por edhe brenda kësaj periudhe, qytetarët vazhdojnë të mbesin të

Ja si mund ta dini kush e viziton fshehtë profilin tuaj (VIDEO)

Përherë e më shumë, përdoruesit e facebook bëhen kuriozë se kush e viziton profilin e tyre. Vëmendja virtuale që na kushtojnë të tjerët, me sa duket plotëson vëmendjen që na mungon në realitet. Tashmë ka një metodë të re dhe të thjeshtë për të mësuar se kush na viziton profilin