Godet Gani Geci: O Milaim Zeka ti po….

Menjëherë pas publikimi të lajmit nga portali “PA RROTLLA”, me titull “ Geci refuzon të përgjigjet, kur pyetet nga Milaim Zeka se pse u takua me Hashim Thaҫin, Kadri Veselin dhe Azem Sylën “, ka reaguar vetë Gani Geci, duke e quajtur këtë lajm si të pa vërtetë. Reagimi i plotë

Dhëndri ndalon dasmën: Zemra ime i përket dikujt tjetër!

Një çift që ka vendosur të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë kanë marrë vëmendjen e të gjithë mediave me deklaratën e papritur që dha dhëndri. Bëhet fjalë për çiftin "Jefferson dhe Jessica" nga Portugalia ku teksa po bëheshin betimet, Jefferson ndaloi për të dhënë deklaratën e veçantë duke u

LAJMI I FUNDIT: Ky shtet ka tërhequr vendimin për njohjen e Kosovës?

Zëvendëskryeministri dhe ministri i jashtëm serb Ivica Dacic ka thënë se shteti i Surinamit që e ka njohur Kosovën në korrik të vitit 2016, e ka tërhequr njohjen. Nuk dihet ende nëse vërtetë ka një vendim të tillë nga ky shtet, apo bëhet fjalë vetëm për propagandë nga ana e Serbisë. Dacic

Puthje mes Noizyt dhe Dafina Zeqirit. Çfarë po ndodh mes tyre?

Dikur përfliteshin për një marrëdhënie armiqësore, ndërsa sot më shumë se miq. Noizy dhe Dafina Zeqiri sot kanë krijuar një marrëdhënie shumë miqësore, madje edhe kanë kënduar në të njëjtën skenë. Por ata sa vjen dhe tregojnë edhe më shumë afrimitet me njëri-tjetrin. Mbrëmjen e kaluar Noizy shpërndau këngën e Dafinës në

Kirurgu zbulon a keni kancer me ndihmën e telefonit…

Kirurgu vaskular amerikan, John Martin, ka zbuluar qelizat e kancerit në qafën e vet derisa ka testuar aparatin lëvizësh ultraviolet, i cili lidhet me telefon dhe duket si aparat elektrik për rrojë. Aparati Butterfly IQ, siç shihet, funksionon duke e vendosur në zonën e trupit të cilën dëshironi ta kontrolloni derisa