“Nuk di cili është babai i fëmijës tim!”

Jam 29 vjeçe dhe ka 3 vjet që jam e martuar. Prej disa muajsh kam një lidhje jashtëmartesore me një koleg të punës. Gjërat kanë ndodhur aq shpejt me kolegun tim, saqë nuk kam pasur mundësi të mendohem dhe të logjikoj se çfarë po ndodh. Humba mendjen pas tij dhe

Olta Gixharri / Kete Vere Jam bërë e pangopshme në s…

Kanë kaluar bukur do vjet që kur u njoha me tim burrë, edhe pse jemi martuar vonë, para pesë vjetësh. E dua burrin tim, por punët nuk po na ecin kurrqysh, shkruan T., nga Prishtina.E duam njëri-tjetrin shumë. Kalojmë mirë, por nuk jam e kënaqur me jetën seksuale që kemi,

Shefi i burrit tim më mbushi v… me lëng

Përshëndetje, dua të tregoj edhe unë historinë time, jo për tu hapur apo për të pastruar ndërgjegjen, por për të ditur më shumë reagimet tuaja. Kisha goxha kohë që njihesha me Erin pronarin 30 vjeçar të burrit tim. Disa herë që kisha rastisur ta takoj atë në prani të burrit shikimet

I krishteri vret vajzën me thikë sepse po dilte me një mysliman

Një burrë në Izrael po akuzohet se ka vrarë vajzën e tij, thonë autoritetet atje, sepse nuk e aprovoi marrëdhënien e saj me një djalë mysliman. Autoritetet thonë se Sami Karra, 58 vjeç, vrau vajzën në shtëpinë e tyre në qytetin e Ramle në qendër të Izraelit, një ditë pasi diplomoi

VIDEO/ Shikoni se si në shtrat bërtasin femrat e nacionaliteteve të ndryshme!

Mbase kjo nuk është krejtësisht e saktë, por gjithsesi është një zallahi qesharake.A pajtoheni edhe ju me këtë interpretim? Në xhirim është treguar se çfarë janë në seks femrat e nacionaliteteve të ndryshme, transmeton Telegrafi. Nëse kjo video ju inspiron, bëni një koment se çfarë mendoni çfarë do të ishe në krevat

Më kënaqi pastruesja…

Jam 47 vjeç, i martuar dhe i kam dy fëmijë. Gruaja ime është profesoreshe, kurse unë kontabilist në një firmë të madhe tregtare, ndër më të mëdhatë në Kosovë. Pastruesja jonë është 39 vjeçe dhe kujdeset shumë për veten e saj… Një ditë ajo hyri në zyrën time të punës që